>> Zakres usług <<

Zakres prac związanych z projektem aranżacji wnętrz ustalany jest indywidualnie podczas pierwszego spotkania. Może on obejmować całość prac kompleksowo, od inwentaryzacji po oddanie gotowego lokalu do użytku, wraz z wykonawstwem i nadzorem nad prawidłową realizacją projektu lub, zależności od Państwa potrzeb,  może dotyczyć tylko wybranego zakresu prac projektowych takich jak np. projekt oświetlenia, kolorystyki, stylizacji wnętrza bądź też samej porady dekoratorskiej.

 

 >> System pracy <<

Nasz zespół to profesjonaliści, którzy umożliwią Państwu spojrzenie na projektowane pomieszczenia z różnych punktów widzenia. Dzięki temu dokonanie właściwego wyboru funkcjonalności i estetyki pomieszczeń będzie łatwiejsze. Nasze doświadczenie pozwoliło nam wypracować  system pracy nad projektem, ale jesteśmy zespołem elastycznym i możemy  dostosować się do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

 

 >> Dokumentacja projektowa <<

Na każdym etapie tworzenia projektu aranżacji wnętrz sporządzana jest dokumentacja, a wszelkie zmiany w projekcie są nanoszone na bieżąco i dostarczane do Państwa i wykonawców. Po dokonaniu ostatecznej akceptacji projektu otrzymują Państwo od nas oprawiony projekt wraz z rysunkami i wizualizacjami (w zależności od opcji) oraz z listą produktów i w razie potrzeby listą wykonawców.

 

 >> Wycena projektu <<

Prace projektowe wyceniane są po określeniu zakresu działania i wstępnym zapoznaniu się z możliwościami technicznymi obiektu. 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

arrow